четверг, 9 ноября 2017 г.

Комплект із теплим настроєм

Починаю показувати те, що зробила протягом року, але через вимушену паузу не встигла опублікувати тут вчасно. Цей ошатний комплект - сережки та кулон - зробила десь наприкінці весни. І асоціюється він у мене саме з весняним цвітінням (і отримав таку ж назву)  - біло-рожевими квітами фруктових дерев.
Прикрасу створила за мотивами схеми з журналу Beadwork. Мені було цікаво попрацювати з комбінованим плетінням - з бісеру та фігурних чеських намистин з двома отворами. Два види таких намистин якраз і використані у цьому комплекті - superduo (схожі на видовжені ромбики) та piggy bead (схожі на напівкуполи, а коли вони не у виробі, то подібні до п"ятачків маленьких свинок, звідки й така трохи смішна назва). Крім того, у центрі сережок і кулону - ще одні незвичні елементи: рідкісні двосторонні кришталеві ріволі, які сяють різними відтінками в залежності від освітлення. Тому й фотографій багато, бо намагаюся показати, як міняється сяйво кристалів. А завершують композицію скляні перлини різних розмірів, кришталеві краплі, скляні намистини і японський бісер. Коли завершила комплект, то приємною несподіванкою виявилось те, що прикраса може бути двосторонньою - зворотня сторона у неї теж гарна, це можна побачити на останньому фото

Завітаю з комплектом у Рукодільне кафе


7 комментариев:

 1. Ну, дочекалися!
  Ніжнесенькі, вишукані, зефірні :) Щодо звороту: а хіба не всі сережки подібної форми мусять бути фактично двосторонніми?
  І ще, скажи, в мене дежа вю чи ти їх наживо показувала? Пам"ять стала дівоча аж до непристойності.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Тонечко, дякую! :) Так, зазвичай сережки такого виду (плетені) двосторонні, просто найчастіше зворотня частина просто заплітається бісером, а тут несподівано вийшла цікава композиція з перлин, намистин і вершинок ріволі ))
   У тебе не дежа вю, я їх показувала, але в інстаграмі ;) Але ж там їх не роздивитися як слід ))

   Удалить
 2. Нежность.. как раз то слово, когда смотришь на комплект этих украшений. Воздушная красота..

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Наташа, спасибо большое! :) Действительно, несмотря на их фактурность, они создают впечатление воздушности...

   Удалить